Kies deze kleur

5/5Google beoordelingen


Balkon met rubbertegels verven geeft frisse uitstraling

Rubberen tegels vervenHet doel? Een strak, modern balkon met een warme kleur, die bestand is tegen weer en gebruik. De klant koos voor de Kunststof Coating in de kleur RAL 2002 (vermiljoen) – een krachtige kleur met een frisse uitstraling. Dankzij de juiste voorbereiding en het gebruik van onze producten kreeg het balkon een indrukwekkende facelift.

Het proces: van voorbereiding tot strak eindresultaat

De kwaliteit van dit project staat of valt met een goede voorbereiding. Vooral bij rubbertegels is een schone, vetvrije ondergrond cruciaal voor een langdurig resultaat.

Voorbereiding

De klant begon met een grondige reiniging van de rubbertegels met Inno Coatings Ontvetter.
Deze krachtige reiniger verwijdert vuil, vet en oude aanslag en zorgt voor optimale hechting van de coating. De vloer is vervolgens goed afgespoeld en volledig laten drogen. Omdat het schilderen in het weekend plaatsvond, was het weer gunstig en droog.

Aanbrengen van de coating

De klant gebruikte onze Kunststof Coating Kleur in RAL 2002. Deze werd met een 2-componenten vachtroller in twee lagen aangebracht, met voldoende tussentijd voor droging. Binnen 24 uur was de vloer beloopbaar. Na enkele dagen was de coating volledig uitgehard.

Het resultaat: strak, modern en onderhoudsvriendelijk

Het eindresultaat mag er zijn: een fris balkon met een opvallende maar stijlvolle kleur. De rubberen tegels ogen als nieuw en zijn nu beter bestand tegen slijtage en weersinvloeden.

“Goed product… snel verzonden. Met deze coating heb ik mijn rubberen terrastegels echt een facelift kunnen geven.” – Klant uit Mijnsheerenland

De klant was vooral te spreken over de snelle levering, de goede dekking van de coating, en het gemak waarmee hij zelf aan de slag kon.

Waarom deze oplossing ideaal is voor rubberen balkons

Rubberen terrastegels zijn populair vanwege hun demping en grip, maar verliezen op termijn hun uitstraling. Dankzij Kunststof Coating Kleur is vervanging niet nodig – een laag coating volstaat voor een duurzame vernieuwing.

Gebruikte kleur

Er werd gekozen voor een kleur uit de RAL kleurenwaaier

RAL 2002
Vermiljoen

Projectinformatie 

  • Ondergrond: Rubberen tegels
  • Voorbereiding: Inno Coatings Ontvetter
  • Afwerklaag: Kunststof Coating Kleur
  • Kleur: RAL 2002 Vermiljoen
  • Afwerklagen: 2
  • Glansgraad: Zijdemat (standaard)

Gebruikte producten:

Ontvetter
Een zeer sterk middel voor reiniging en ontvetten van te verven ondergronden. 

Kunststof Coating Kleur
Een dekkende 2-componenten coating voor alle soorten kunststof ondergronden.

Wil je zelf aan de slag met het coaten van rubberen tegels? Volg dan deze tips:

Wel doen:

  • Gebruik Inno Coatings Ontvetter voor het reinigen en ontvetten van de vloer
  • Laat de ondergrond goed drogen
  • Breng minimaal twee lagen coating aan
  • Werk met een vachtroller voor een gelijkmatige dekking
  • Kies een droge, niet te koude dag (min. 10°C)

Vermijd:

  • Schilderen op vochtige of vervuilde tegels
  • Overslaan van de reinigingsstap
  • Aanbrengen in direct zonlicht of tijdens regen

 

Ook uw rubberen tegels een facelift geven?

Met Kunststof Coating Kleur geef je oude rubbertegels eenvoudig een nieuw leven. Geschikt voor balkon, terras of speelplek. Neem gerust geheel vrijblijvend contact met ons op via één van de onderstaande opties. We staan klaar en helpen u graag verder.

Inloggen

Wachtwoord vergeten?

  • Al je orders en retouren op één plek
  • Het bestelproces gaat nog sneller
  • Je winkelwagen is altijd en overal opgeslagen

vergelijk0