Vul een RAL-, NCS- of Inno Coatings kleur of nummer in. Mocht uw kleur niet verschijnen, kies dan voor optie 2 of optie 3.
Kies uw gewenste kleur uit een van de volgende kleurenwaaiers. Kleuren geven een indicatie maar kunnen afwijken.
Vul het gewenste merk met kleurnaam of kleurnummer in, wellicht is deze door ons te maken anders bieden wij een alternatieve kleur aan.
Kies uw kleur
De kleuren op uw scherm kunnen afwijken van het echte product door afwijkende beeldscherm instellingen.
Productinformatie
✔ kan zowel binnen als buiten
✔ zeer geschikt voor natte ruimtes
✔ droogt snel
✔ geschikt voor haast alle ondergronden
✔ verbruik: ca. 125 gr/m2.
Prijs vanaf: €4,40 per m² per laag
Inno Coatings Vloerprimer 2K zorgt voor een goede dichting van zuigende vloeren en geeft een uitstekende hechting tussen de ondergrond en toplaag. Geschikt voor vrijwel alle ondergronden. Het is niet geschikt voor een transparante afwerking. Vloerprimer 2K een watergedragen 2-componenten primer op basis van epoxyhars. Na menging van de 2 componenten heeft u 1 uur verwerkingstijd. Restanten van gemengde coating niet afsluiten, maar laten indrogen. Het verhardingsproces gaat namelijk gewoon door. Wanneer u het blik toch afsluit, ontstaat er door de chemische reactie van de 2-componenten te veel druk en kan het openbarsten.
Klik voor meer uitleg over laagdiktes en uitstraling van uw vloer op: Laagdiktes voor vloercoatings.
- Productsoort: Primer
- Locatie: Binnen en buiten
- Vloerbelasting: Zwaar
- Component: 2 componenten (2K)
- Kleur: Transparant
- Basis: Epoxy
- Aanbevolen lagen: 1 à 2
- Overschilderbaar: 12 uur 20°C
- Licht belastbaar: 12 uur 20°C
- Volledig belastbaar: na 5 dagen
- Watergedragen: Ja
- Vloeistofdicht: Ja
- Dampdoorlatend: Ja
- Warmtebestendig: Ja
- Niet vergelend: Nee
- UV-bestendig: Nee
- Mengverhouding: 80:20
- Verwerkingstijd: 60 min.
- Verbruik: ca. 125 gr/m2.
Transparant














